Safenet şirkəti olaraq, Hacıqabul Sənaye Məhəlləsində yerləşən gübrə zavodunun təhlükəsizlik və kamera nəzarət sistemlərinin quraşdırılmasını uğurla həyata keçirdik. Bu layihənin əsas məqsədi zavod ərazisinin tam təhlükəsizliyini təmin etmək, işçilərin təhlükəsizliyini qorumaq və obyektə hər hansı kənar müdaxilənin qarşısını almaqdır.
Layihə çərçivəsində ən son texnologiyalarla təchiz edilmiş IP kameralar və nəzarət avadanlıqları quraşdırılıb. Bu kameralar, yüksək keyfiyyətli görüntü təqdim edərək zavodun hər bir ərazisinin 24/7 nəzarətdə olmasını təmin edir. Kamera nəzarəti sistemi mərkəzi idarəetmə məntəqəsinə qoşularaq, zavodun təhlükəsizlik komandasına uzaqdan monitorinq imkanı yaradır.
Üstünlükləri: Bu müasir təhlükəsizlik sistemi sayəsində zavodun fəaliyyəti tam nəzarətdə saxlanılır, işçi təhlükəsizliyi və ərazi müdafiəsi maksimum səviyyəyə qaldırılır. Eyni zamanda, sistem vasitəsilə təhlükəsizlik komandasının işini asanlaşdıraraq operativ qərarların qəbul edilməsinə şərait yaradılır.

Safenet successfully implemented a comprehensive security and surveillance system at the fertilizer plant located in the Hacıqabul Industrial Zone. The primary goal of this project is to ensure complete site security, protect personnel, and prevent any external threats or intrusions.
As part of the project, state-of-the-art IP cameras and monitoring equipment were installed. These cameras provide high-quality imaging, enabling 24/7 surveillance across every area of the plant. The surveillance system is connected to a central control unit, allowing the security team to monitor the facility remotely.
Advantages: This modern security system enables total control over the plant’s operations, significantly enhancing worker safety and site protection. Additionally, the system simplifies the work of the security team, facilitating rapid decision-making in real-time situations.